Akce na konci školního roku

Konec školního roku se blíží a tak se v uplynulých dnech v naší škole uskutečnily hned dvě ,,rozlučkové akce“.

Taneční kroužek, který celoročně probíhal pod záštitou projektu ,,Podpora pohybu – podpora zdraví“, připravil vystoupení pro rodiče. V šesti samostatných sekcích děti předvedly, co se za celý rok s vedoucí Kateřinou Koumarovou naučily. Na závěr vtáhly do tanečního reje také svoje rodiče a kamarády.

Další akce, která probíhá každoročně na atletickém stadionu Na Stoupách, je sportovní dopoledne pro mateřské školy. Je to poslední část v sérii akcí pořádaných pro děti ze spolupracujících mateřských škol. Děti plní jednoduché atletické úkoly na stanovištích pod dohledem žáků 9. třídy. Akce má velký úspěch a malí sportovci si za své výkony odnesli medaile s jedničkou s hvězdičkou.

Autor: Renata Simbartlová

Rozlučkové akce na konci školního roku

Přidáno 27. 6. 2019, autor: Martina Achcenitová