Den otevřených dveří naší školy

Zejména pro rodiče a děti, kteří se chystají k zápisu do první třídy (12. 4. a 13. 4) se konal ve čtvrtek  4. dubna Den otevřených dveří, spojený s prohlídkou školy a informacemi o vzdělávání.

Součástí odpoledne byl „šátkový jarmark“,  který se nám podařilo uskutečnit díky spolupráci s žáky i rodiči. V nabídce se sešlo na 120 šátků a šálek všech barev a velikostí. Zájem o ně byl velký, proto jsne celou akci zopakovali ještě v úterý 9.4.

Návštěvníky zaujal  i foto koutek připravený žáky V. A v hodinách výtvarné výchovy. Tato třída také vystavila svého „baterkožrouta“, kterého vyrobila v rámci projektu „recyklohraní“ a  prezentovala ho pomocí Příběhu.

Všichni návštěvníci obdrželi upomínkový dárek v podobě záložky nebo keramického magnetu, předškoláčci pak ještě pozvánku k zápisu.

Renata Simbartlová

Přidáno 11. 4. 2019, autor: Martina Achcenitová