Třída 9. B

Důležité sdělení!!

Vážení rodiče a zákonní zástupci, milí žáci,

do konce školního roku proběhnou dvě třídnické hodiny třídy 9. B.

Před vstupem do školy musí mít všichni vyplněné a podepsané čestné prohlášení - lze stáhnout zde, nebo vyzvednout ve vestibulu školy (bez tohoto nebudou žáci vpuštěni do prostor školy) a samozřejmě roušku. Žáky si vyzvednu v 8:50 před školou a vyberu čestné prohlášení.

Během první třídnické hodiny, která proběhne ve čtvrtek 18. 6.  v 9.00 hod. budu vybírat žákovské knížky a učebnice ze všech předmětů. Dohlédněte prosím na to, aby děti daly učebnice do pořádku (dle potřeby slepit, vygumovat, …) a přinesly je. Také si odnesou ze školy všechny své věci. Vzhledem k epidemiologické situaci děti tentokrát pouze vyklidí skříňku bez jejího úklidu.

V druhé třídnické hodině, která proběhne ve čtvrtek 25. 6. v 9.00 hod. dostanou žáci vysvědčení a odevzdají čipy.

Ráda bych Vám rodičům a zákonným zástupcům poděkovala za skvělou spolupráci v průběhu celého školního roku a Vašim dětem popřála hodně úspěchů v dalším vzdělávání.

Třídní učitelka Lenka Olexová

Třídní učitelka: Ing. Lenka Olexová