Vítání nových žáků a žákyň

Vítání nových žáků a žákyň.

Dne 3. září 2018 jsme na naší škole přivítali nové žáčky nastupující do přípravné třídy paní učitelky Bc. Jany Novotné, do třídy 1. A paní učitelky Mgr. Mileny Boudové a do třídy 1. B paní učitelky Mgr. Miroslavy Růžičkové. Slavnostního zahájení se zúčastnili paní ředitelka Mgr. Jana Nováková Hotařová a pan radní  Ing. Bc. Martin Hyský. Zahrálo a zazpívalo hudební uskupení ve složení pan zástupce  Mgr. Erik Landecki (harmonika, zpěv), pan učitel  Mgr. Tomáš Koutný (kytara, zpěv) a žákyně Klára Zámková, Tereza Veselá a Tereza Vacková. Dětem i jejich rodičům se hudební vystoupení velmi líbilo. Věříme, že se novým žákům a žákyním bude v naší škole líbit a přejeme jim mnoho školních úspěchů.

 

Přidáno 14. 9. 2018, autor: Martina Achcenitová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz