,,Výměna"

V době před zápisem do prvních tříd probíhá na naší škole tradiční ,,výměna".

Děti z prvních tříd se vrací na jedno dopoledne do mateřské školy zavzpomínat  na školkové hrátky. Předškoláci z MŠ Mahenova, Fibichova, Na Stoupách, Dvořákova a Romana Havelky si naopak přišly vyzkoušet a zažít opravdové vyučování.

Paní učitelky M. Boudová a M. Růžičková děti přivítaly ve svých třídách, kde vyučování zahájily plněním úkolů na iteraktivní tabuli. Druhá hodina byla věnovaná sportu a práci s s počítači v počítačové učebně. Ze školy odcházely děti s předtavou, co vše se dá ve škole zažít a s dárečky od starších kamarádů.

A co naši prvňáci? Návrat do školky byl opravdu radostný. Děti si stihly nejen hrát, ale také společně s malými kamarády vyrobit ovečku, nakreslit jarní obrázek.

Poděkování patří všem p. učitelkám, asistentkám a vychovatelkám, také žákům, kteří připravovali překážkovou dráhu v tělocvičně a pomáhali při práci v počítačové učebně.

Velký dík p. učitelkám MŠ Mahenova a Na Stoupách, které naše prvňáčky přijaly ve svých školách.

Přidáno 10. 4. 2019, autor: Renata Simbartlová