V úterý 19. května se naši žáci zúčastnili turnaje ve vybíjené. Hrála mezi sebou smíšená družstva dívek a chlapců ze čtvrtých a pátých tříd. Naši žáci se umístili na skvělém druhém místě v základní skupině, což jim zajistilo krásné 5-8. místo z celkových 16 soutěžících týmů.
Děkujeme za reprezentaci a těšíme se opět příští rok.
Datová schránka: 2nmmm7j