Pomůcky pro 2. třídu

Seznam pomůcek pro žáky 2. ročníku ve školním roce 2023/2024

Děti si do školy donesou:

1 balík kapesníčků, přezůvky se světlou podrážkou na přezutí, obaly na všechny sešity a učebnice, nový fix na psaní na stírací tabulku.

Seznam pomůcek, které zakoupí rodiče:

Vybavení pouzdra: 2x pero, 2x tužka č. 2, guma, ořezávátko, fixy a pastelky, malé tuhé lepidlo značky KORES, nůžky, malé pravítko na podtrhávání

Do výtvarné výchovy a pracovních činností: vodové barvy značky Koh-I-Noor, tempery značky Koh-I-Noor, tenčí a silnější štětec, kelímek na vodu, hadřík, voskovky (české výroby), nůžky s kulatou špičkou, tuhé lepidlo na papír KORES, černá tuš, plastelína, igelit nebo podložka na lavici, zástěra nebo stará košile proti umazání oděvu. Pomůcky budou uloženy v kufříku nebo pevné krabici, aby se vešla do skříňky ve třídě.

Do tělesné výchovy: pevná sportovní obuv s bílou podrážkou, dlouhé a krátké kalhoty, triko, mikina. Děvčata s dlouhými vlasy – gumičku do vlasů. Vše v látkovém sáčku.

Přidáno 24. 6. 2023, autor: Martina Chocholoušová