Tradiční čarodějnický karneval

Tradiční čarodějnický karneval přivítal na školním hřišti děti téměř ze všech tříd I. stupně. I čarodějnické téma se podařilo při výběru kostýmů dodržet většině účastníkům. Po hřišti se proháněli čarodějnice, kouzelníci, víly i duchové a plnili úkoly, aby si mohli vybrat odměnu z čarodějnické truhly. Z čeho uvařit kouzelný nápoj, jak polapit všechny mouchy, postavit polínka na ohniště nebo poznat vůni koření. To je jen část ze 14 úkolů nad jejichž splněním dohlíželi žáci II. stupně. I jim patří poděkování za pomoc a mnohdy i kreativní přístup.

 

Renáta Simbartlová

 

Fotogalerie zde

Přidáno 7. 5. 2024, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz