Akademie školy 31. 5. 2018

Vyvrcholení oslav 135. výročí otevření 1. české školy v Jihlavě

 

Ve čtvrtek 31. května 2018 se konala v rámci oslav 135. výročí otevření 1. české školy v Jihlavě slavnostní akademie. Žáci a žákyně naší školy pod vedením svých učitelů a učitelek připravili pro rodiče a hosty pásmo různých vystoupení.  V sále divadla DIOD, který byl zaplněn do posledního místa, mohli všichni přítomní zhlédnout pásmo recitačních i tanečních vystoupení, scének, a dramatizací. Celým programem provázeli žáci a žákyně 9. ročníku Vojtěch Krpálek, Karolína Vejmělková a Lucie Zavřelová. Jednotlivá vystoupení sledovali s velkým zájmem i mnozí významní hosté. V úvodu i na závěr akademie pronesla krátký proslov paní ředitelka Mgr. Jana Nováková Hotařová. Slavnostní akademii zakončilo vystoupení školního pěveckého sboru pod vedením zástupce ředitelky školy Mgr. Erika Landeckého. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován SRPDŠ a následně použit k zakoupení odměn pro žáky a část pomůže charitativní organizaci Život 99.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz