Výtvarná soutěž na SUPŠ Jihlava - Helenín

Dne 16. 10. se žákyně osmého a devátého ročníku zúčastnily každoroční soutěže na SUPŠ Jihlava – Helenín. Žákyně vybíraly z témat Hostina a Cesta kolem světa, která výtvarně zpracovaly, vyzkoušely si také tvorbu u malířského stojanu v uměleckém ateliéru. Mladým výtvarnicím se tvorba velmi líbila a odcházely s novými zážitky a zkušenostmi. Všem dívkám děkujeme za reprezentaci školy a přejeme jim mnoho úspěchů, inspirace a nekonečné fantazie v umělecké tvorbě. Velké díky a gratulace patří Anně Moroziuk ze třídy 8. A, která získala 8. místo a dostala se tak mezi prvních deset oceněných mladých umělců.

Bc. Marcela Zejdová   


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz