Končím první stupeň

Žáci 5.ročníku besedovali s příslušníkem Policie ČR na téma Končím první stupeň. Společně si připomněli znalost telefonních čísel záchranné služby. Děti si prohloubily své vědomosti, co dělat v různých situacích, když jsou samy doma a zazvoní neznámý člověk, nebo pokud najdou venku nebezpečné věci jako jsou injekční stříkačky, léky, prázdné láhve. Rovněž se všichni poučili, jak reagovat v případě, že potkám na ulici neznámého člověka či vidím někoho, kdo provádí výtržnost. Program byl zpestřen názornými ukázkami a scénkami.

Preventivní program žáky zaujal.

 

Mgr. Milena Boudová, AP Jana Vlková

Přidáno 21. 10. 2022, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz