PROJEKTOVÝ DEN 3.A a 3.B v ZOO Praha

V rámci třetího projektového výletu navštívili třeťáci ZOO v Praze. Žáci viděli pestrou škálu živočichů z různých kontinentů. Pozorovali jejich chování a způsob života v rozlehlých výbězích i v uzavřených pavilonech. Některá zvířata pozorovali při krmení, jiná při odpočinku, při hře nebo při ukázce výcviku. ZOO nabídla dětem nejen prohlídku rozličných živočichů, ale umožnila jim i zážitek v podobě jízdy lanovkou i aktivit na dětském hřišti s vodními prvky. Získané vědomosti žáci uplatní ve výuce prvouky.

 

Mgr. Pavlína Ondráková, Mgr. Hana Krichťáková


Zobrazení: Alba | Podle data

Projekt - třeťáci v ZOO Praha


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz