Hele lidi 1. B

Ve čtvrtek 20. 04. 2023 jsme navštívili Městskou knihovnu v Jihlavě, kde byl pro nás připraven program Hele lidi. Program byl zaměřen na primární informace týkající se nevidomých lidí. Na začátek byly pro žáky připraveny hádanky. Podle soch, které ztvárnil nevidomý pan Pavel, děti hádaly lidské smysly: zrak, čich, sluch, hmat, chuť. Žáci si mohli prohlédnout knihu pro nevidomé. Také se dozvěděli, jak pomoci nevidomému na ulici. Program byl zakončen vytvořením skřítka z hlíny. Každý žák si mohl vytvořit vlastního skřítka a vzít si ho domu.

 

Mgr. Jana Hajduchová


Zobrazení: Alba | Podle data

Hele lidi 1. B


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz