Světový den bez tabáku

Žáci 6.A se aktivně zúčastnili akce Světový den bez tabáku, který si pravidelně připomínáme 31. 5. V Jihlavě se tento den slavil v ulici Matky Boží na Parkáně. Na tomto krásném místě byly velmi zajímavé akce - aktivita Zahoď cigaretu, Propagace zdravého životního stylu a žáci se mohli zúčastnit i sportovních aktivit. U stánku Státního zdravotního ústavu Jihlava naši žáci diskutovali s odborníky na téma kouření.

Žáci a žákyně se aktivně zapojili do soutěží na daná témata, vyplňovali kvízy, v nichž se dozvěděli důležité informace na téma - proč si uchovávat svoje zdraví. Žáci měli možnost namalovat návrh na obal od cigaretové krabičky, ale tak, aby co nejvíce odradil od kouření a aby již samotným pohledem, si každý z nás uvědomil, že kouření škodí zdraví.

Na závěr celého dopoledne jsme uskutečnili společný výstup na Bránu Matky Boží. Děti byly nadšeny z příjemné atmosféry a jako vzpomínku na toto důležité téma si odnášely kromě nezapomenutelných zážitků, také magnetky a samolepky s tematickými hesly.

 

Mgr. Radomíra Machová


Zobrazení: Alba | Podle data

Světový den bez tabáku


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz