Exkurze do Brna

Žáci 6. ročníku a členové školního parlamentu vyrazili v úterý na sportovně-vzdělávací akci do Brna. Nejdříve jsme navštívili výstavu Tutanchamon - jeho hrobka a poklady, která nás přenesla do prostředí starověkého Egypta. Tato unikátní expozice a moderní audio produkce umožnila dětem vlastním tempem získat vědomosti o nalezené hrobce a samotném panovníkovi. 

Následně jsme se přesunuli do Jump Areny Brno - skákacího centra. Žáci skákali na free trampolínách, zahráli si basketbal, vybíjenou 3D, několikrát prošli ninja dráhu, ale nejoblíbenější byla pěnová jáma. 

Všichni jsme nakonec spokojeně odjížděli do Jihlavy.

 

Mgr. Kateřina Pisková


Zobrazení: Alba | Podle data

Exkurze do Brna


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz