Konference školních parlamentů

Ve středu 7. 6. 2023 se vybraní zástupci školního parlamentu zúčastnili 8. ročníku krajského setkání školních parlamentů. Náš parlament zde zastupovali: Daniela Pačutová, Chloe Charaklia, Vitalina Holovnych, Lukáš Bařina a Jakub Jakvid. Na konferenci děti za pomoci plakátu prezentovaly práci našeho školního parlamentu za letošní školní rok a zároveň čerpaly inspiraci od ostatních parlamentů. Na děti se přišel podívat dokonce i pan hejtman kraje Vysočina Vítězslav Schrek a se všemi si o jejich projektech promluvil.

 

 

Mgr. Michaela Vacková


Zobrazení: Alba | Podle data

Konference školních parlamentů


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz