Ohlédnutí za knižní burzou

I tento rok můžeme říci, že knižní burza, která proběhla dne 26. března v rámci DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, byla úspěšná. Získané finanční prostředky budou opět použity na nákup nových knih do školní knihovny.

Poděkování patří pozvaným hostům, spisovatelce a hudebnici Marii Špačkové a dále spisovateli a novináři Antonínu Zvěřinovi, kteří v dopoledním čase besedovali s žáky ve třídách. Paní Špačková pak i odpoledne obohatila program hraním na kytaru. Součástí akce bylo upořádání soutěže o knižní odměnu. Zvlášť žáci na prvním stupni ukázali soutěživého ducha. Vítězkou 2. stupně se stala Kamila Jozífková z 6.B. Za 1. stupeň byl vylosován Josef Balog z přípravné třídy. Poděkování patří ale samozřejmě všem, kteří se do soutěže zapojili.

Během celého odpoledne si mohly děti taktéž zasoutěžit o sladkou odměnu, a to správným vyplněním kvízu.

Věříme, že se akce líbila, a těšíme se na další setkání se čtenáři.

 

Štěpánka Vejvarová a Magdaléna Laštovičková, asistentky pedagoga

 

Fotogalerie zde

 

Přidáno 8. 4. 2024, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz