Moje třída - 1. A v DOKu

V úterý 11. dubna absolvovali žáci 1. A v Centru primární prevence DOK program s názvem „Moje třída“. V úvodu se všichni představili a řekli o sobě pár vět o tom, co mají rádi a jaké činnosti se rádi věnují.  To samé pak výtvarně vyjádřili na papír. Po krátké přestávce ostatní žáci zkoušeli poznat pomocí nakreslených obrázků oblíbené věci a činnosti svých spolužáků. Program prolínaly pohybové hry, nejvíce se dětem líbila hra zvěřinec. Na závěr si děti zacvičily s padákem.

Mgr. Martina Chocholoušová


Zobrazení: Alba | Podle data

Moje třída 1. A v DOKU


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz