Ohlédnutí za Velikonocemi

V pondělí 3. dubna čekala na žáky 1. stupně tematická výuka. Paní učitelky a paní asistentky si připravili pro žáky a žákyně pestrou paletu aktivit. V českém jazyce, angličtině i matematice plnili různé zajímavé úkoly. Ve výtvarné výchově a v pracovních činnostech vyráběli různé výrobky s velikonoční tematikou. Některé z nich si mohli za dobrovolný příspěvek zakoupit rodiče i návštěvníci Dne otevřených dveří, který se konal v úterý 4. dubna. Vhodným doplněním této akce byla knižní burza, kterou zorganizovaly paní asistentky M. Laštovičková a Š Vejvarová. Jim zdatně pomáhali žáci a žákyně z různých tříd. Děti si mohly zakoupit nejen levné knihy, ale i zdobené perníčky nebo háčkované zajíčky a beránky, které vyrobily maminky žáků. O krásnou výzdobu školy se postarala paní vychovatelka Simbartlová za pomoci paní asistentek a učitelek výtvarné výchovy. Paní učitelka Machová připravila pro děti a jejich rodiče dílničku – pečení a zdobení perníčků, pan učitel Křičenský s dětmi vyráběl v dílnách výrobky ze stavebnic. Akce měla velký úspěch.

 

Mgr. Lenka Picková


Zobrazení: Alba | Podle data

Ohlédnutí za Velikonocemi


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz