DOK - třída 7. A

V úterý 4. 10. 2022 jsme navštívili centrum prevence DOK a naše téma bylo "Když se vztahům nedaří". Tentokrát jsme se společně s lektorkami zaměřili na problémy, které mohou vznikat v kolektivu a také na jejich řešení. Povídali jsme si o tom, jak je jednoduché stát se jedincem, který do kolektivu nezapadá. Velice zajímavá aktivita pak byla zaměřena na šikanu. Podívali jsme se na ni očima Severuse Snapea, který kdysi chodil do bradavické školy čar a kouzel a byl sám obětí partičky kluků, kteří se do něj v podstatě z nudy strefovali.

 

Mgr. Michaela Vacková


Zobrazení: Alba | Podle data

DOK - Když se vztahům nedaří


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz