DOK - na wifině 5. B

V úterý 18. 10. žáci 5. B navštívili jihlavské Centrum primární prevence DOK. Program se jmenoval „Na wifině“. Již jeho název napoví, že byl zaměřen na využívání internetu u dospívajících dětí. Žákům byla prostřednictvím různých metod představena nebezpečí, která internet přináší. A zároveň se dozvěděli, co by měli dělat, pokud by se do nějaké nepříjemné situace dostali. Celý program byl uskutečněn zábavnou formou. Děti si zahrály hry, zhlédly krátký film, pracovaly ve skupinách a aktivně se zapojovaly do diskuze. Všem se nám program moc líbil.

 

Mgr. M. Růžičková


Zobrazení: Alba | Podle data

Na wifině


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz