Exkurze do HDJ

Dne 19. 3. přípravná třída navštívila Horácké divadlo, kde žáci měli možnost nahlédnout do zákulisních prostor. Nejdříve se seznámili s obrazy herců a zkoušeli napodobit jejich postoj. Poté se přesunuli do hlediště a zahráli si hru ,,Cukr káva…“, při které se měli nepozorovaně dostat na jeviště. Tam se z nich jakoby stali herci, kteří zazpívali sborově píseň ,,Travička zelená.“

Naše další prohlídka pokračovala v zákulisí. Podívali se do maskérny s rekvizitami. Navštívili kostymérnu, kde bylo k vidění mnoho pánských a dámských kostýmů. Poslední zastavení bylo v místnosti s klobouky a každý si mohl vyzkoušet různé druhy. Exkurze se líbila a po návratu do školy všichni nakreslili své dojmy a zážitky.

 

Mgr. Jana Novotná, Hana Adamcová

   

Přidáno 20. 3. 2024, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz