Ohlédnutí za vánočním jarmarkem

Předvánoční čas je ve znamení rozjímání a potkávání. V naší škole tomu není jinak. Společně s rodiči, dětmi, učiteli a přáteli školy jsme se sešli na tradičním vánočním jarmarku, obohaceném o vystoupení pěveckého sboru pod vedením paní učitelky Markéty Křičenské a tanečního kroužku s vedoucí Terezou Hvězdovou.

Vánoční koledy si rád zazpíval každý a svižné rytmy malých tanečnic roztleskaly všechny přítomné.

Velice krásné a kreativní výrobky, které byly připraveny k prodeji a podíleli se na jejich výrobě všichni žáci, jistě udělají radost a potěší majitele nebo obdarované. Peníze, které byly za výrobky získány, budou využity na odměny a další akce pro naše děti.

 

Renáta Simbartlová

 

Fotogalerie zde

Přidáno 19. 12. 2023, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz