Zasedání dětského zastupitelstva

Ve středu dne 15. 11. 2023 se vybraní zástupci našeho školního parlamentu Daniela Pačutová a Jakub Jakvid účastnili historicky prvního zasedání dětského zastupitelstva v Jihlavě. Děti celý den diskutovaly o problémech, které mladé v Jihlavě nejvíce pálí. Jednotlivé parlamenty zároveň prezentovaly návrhy ze svých škol. Následně proběhlo hlasování, kterými problémy se bude zastupitelstvo zabývat na příštím zasedání. Jako nejpalčivější děti označily nedostatek sportovního vyžití pro dospívající ve městě, nedostatečnost spojů hromadné dopravy a problémy s celkovým pocitem bezpečí ve městě. V rámci zasedání si děti vyzkoušely také různé seznamovací hry a pochutnaly si na výborném občerstvení. Těšíme se na další setkání dětského zastupitelstva.
 
Mgr. Michaela Vacková
 

Fotogalerie zde

Přidáno 21. 11. 2023, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz