Výuka anglického jazyka – projekt VOŠ sociální

Již několikátým rokem v rámci projektu spolupracuje naše škola s VOŠS v Jihlavě. Studentky se vždy pečlivě připravují na hodinu anglického jazyka, tentokrát ve 3. třídě na téma Den díkůvzdání – „Thanksgiving day“.

V úvodu hodiny se děti v kruhu seznámily s tím, kdy se ve Velké Británii slaví Den díkůvzdání a na obrázcích jim byla představena nová slovíčka k danému tématu. Poté se rozdělily do skupin a zábavnou formou – obrázky, pracovní listy – se snažily slovíčka naučit číst, psát a zapamatovat si. Hodiny se studentkami jsou pro děti vždy vítanou změnou a určitě i přínosem.

Mgr. Dagmar Marková

 

Fotogalerie zde

Přidáno 1. 12. 2023, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz