Různou dopravou celou Jihlavou 3. A a 3. C

V úterý dne 16. 4. 2024 se třídy 3. A a 3. C zúčastnily tematického výukového programu s pí. Tkadlečkovou na téma „Různou dopravou celou Jihlavou“, ve kterém bylo hlavním cílem seznámit se s dopravou v Jihlavě.

Ve třídě proběhla tvorba jihlavské dopravní sítě, orientace v plánu města, luštění údajů na vlakové a trolejbusové jízdence. Následovala výprava Jihlavou obsahující záznam silničního provozu na konkrétním místě (hustota, druhy vozidel, SPZ), nákup jízdenky na Hlavním nádraží města Jihlava a cestu vlakem do Starých Hor, jízdu trolejbusem s průzkumem typu a vybavení, orientaci na autobusovém nádraží a kresbu autobusu, rozhovor s řidičem. Naše putování Jihlavou bylo aktuálně zakončeno v DKO Jihlava na výstavě návrhů „Terminál Jihlava VRT“.

Zhodnocení celého dopoledne proběhlo ve třídě, kde si děti znovu připomněly, co vše zažily a co se naučily.

 

Mgr. Dagmar Marková, Mgr. Hana Kubíková, Mgr. Barbora Kučerová, Bc. Sára Lagronová

 

Fotogalerie zde

Přidáno 19. 4. 2024, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz