Prevence v 8. A

Dne 7. 11. 2023 se třída 8. A již poněkolikáté zúčastnila preventivního programu v DOK Jihlava. Vybrané téma bylo pro dnešní dobu velice aktuální, zabývali jsme se všemi možnými druhy závislostí. Děti se dozvěděly, že kromě klasických závislostí na alkoholu, drogách nebo cigaretách může být člověk závislý také na telefonu, počítači nebo nadměrném cvičení. Zahráli jsme si několik aktivizačních her, ve skupinách vyzkoušeli vědomostní kvíz o závislostech Riskuj! a prostřednictvím vybraných ukázek z filmů se podívali na vývoj takové závislosti na alkoholu od počátků, kdy se vše může zdát jako zábava, až po drsné konce, kdy člověk bez své dávky vlastně nemůže běžně fungovat.

 

Mgr. Michaela Vacková

Přidáno 8. 11. 2023, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz