Exkurze na Úřadu práce

Dne 2. října jsme se zúčastnili exkurze na Úřadu práce, kde prioritou bylo seznámit žáky se vzdělávacím systémem v České republice. Při té příležitosti si měli uvědomit svoje možnosti, v čem vynikají, co jim jde. Na programu také bylo ujasnit si, v jakém prostředí a s jakými prostředky a předměty budou ve svém budoucím povolání pracovat. Což nebylo vždy úplně jasné. 

Také nám bylo vysvětleno, jak se orientovat v resjtříku škol, který všichni žáci brzy obdrží. Odcházeli jsme s plno novými informacemi, velice užitečnými a praktickými pro naše budoucí rozhodování. Rozhodně to bylo velmi přínosně strávené dopoledne, za které určitě děkujeme.

Fotogalerie zde 

 

Mgr. Kateřina Pisková

 

Přidáno 2. 10. 2023, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz