Moje třída 1. B v DOKu

Ve středu 19. 04. 2023 navštívila 1. B preventivní program v Centru primární prevence DOK. Program měl název Moje třída. Na začátku jsme si všichni sedli do kruhu na připravené židle, vzájemně se představili, nalepili si jmenovky a řekli pár vět o tom, co se komu líbí a má rád. Poté proběhla pohybová hra zvěřinec, která se všem moc líbila. Po krátké přestávce žáci dostali čtvrtku s natištěným tričkem, a každý si měl namalovat na tričko, co má rád nebo, co rád dělá. Pak postupně každý žák ukázal namalovaný obrázek a ostatní žáci se snažili uhodnout, co má daný žák rád. Na závěr si zahráli pohybovou hru s padákem, kde byla důležitá spolupráce celé třídy.

Mgr. Jana Hajduchová


Zobrazení: Alba | Podle data

Moje třída – 1.B v DOKu


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz