Kurz přežití ve světě financí

V týdnu od 30. 10. do 2. 11. 2023 proběhl u nás ve škole "Kurz přežití ve světě financí". V jeho průběhu se postupně vystřídaly všechny třídy druhého stupně. Děti se na jeden den staly členy malé rodiny a měly za úkol spravovat veškeré její finance po celý jeden rok. Dostaly za úkol vybrat pro rodinu vhodné bydlení, zajistit na celý měsíc stravování nebo naplánovat pro všechny členy dopravu do školy a za prací. V rodinném rozpočtu pak nechyběly ani nezbytné náklady na pojištění, drogerii, úklid, oblečení pro celou rodinu aj. Děti se zábavnou formou seznámily s tím, jak složité může být s penězi vůbec vyjít a také jak naložit s penězi, které nám v rodinném rozpočtu zbydou. Akce se všem velmi líbila a jistě bude také velkým přínosem do jejich budoucích životů. 

 

Mgr. Michaela Vacková

Přidáno 8. 11. 2023, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz