Soutěž v České národní bance

V pátek 28.4. 2023 se naši žáci devátého ročníku Jakub Sedlák a Štěpán Kanev  zúčastnili finále soutěže finanční gramotnost. Do finálového kola jsme se probojovali skrze suverénní vítězství v okresním a krajském kole soutěže. Finále probíhalo přímo v prostorách České národní banky. Umístili jsme se nakonec na krásném osmém místě. Kromě finálového klání na nás čekala také exkurze po prostorách banky a prohlídka návštěvnického centra. V neposlední řadě pak na všechny zúčastněné čekalo krásné občerstvení a dárečky. 
 
Mgr. Michaela Vacková

Zobrazení: Alba | Podle data

Soutěž v České národní bance


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz