Příběhy našich sousedů

Naše škola se letos opět zúčastnila projektu Příběhy našich sousedů. Předseda Senátu ČR Miloš Vystrčil přijal nabídku, stal se naším pamětníkem a týmu ve složení – Laura Bohanusová, Anna Švehlová, Aneta Švehlová, Jan Olišar – vyprávěl rodinný příběh. Tímto okamžikem začala několikaměsíční práce, kdy jsme museli zpracovat získané informace a vytvořit životopis pamětníka, scénář k rozhlasové reportáži a závěrečnou prezentaci.

Významnou součástí bylo také natáčení reportáže v Českém rozhlase Vysočina, kde byla žákům přiblížena práce v rádiu. Projekt byl slavnostně ukončen 15. března 2023 závěrečnou prezentací v Gotickém sálu jihlavské radnice.

Závěrem chci poděkovat panu Miloši Vystrčilovi, že nám věnoval svůj čas, a samozřejmě také výše zmíněným žákům, kteří se svého úkolu chopili velmi zodpovědně. Spolupráce s nimi byla perfektní.

 

Mgr. Tereza Servusová


Zobrazení: Alba | Podle data

Příběhy našich sousedů


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz