Výlet školního parlametnu

Ve dnech 13. 5. - 14. 5. vyjel školní parlament na výlet za celoroční práci pro školu. Vlakem děti vycestovaly do Třebíče, kde prošly historickou částí Třebíče, viděly  Baziliku sv. Prokopa, kostel sv. Jakuba, nově zrekonstruované Karlovo náměstí a Malovaný dům. Poté se autobusem přesunuly do Rokytnice nad Rokytnou a odsud pěšky do místa výletu, na Outdoor Resort Březová. 

Po celé dva dny měly děti nabitý program až do poslední minuty. Hned po obědě začaly první aktivitou, které se pak střídaly asi ve dvouhodinových intervalech. Vyzkoušely horostěnu, kde ve třech úrovních lezly jako skuteční horolezci, poté šly bojovat na týmy do arény s paintballem, vyzkoušely lukostřelbu apod. Dále mezi sebou bojovaly jako týmy na raftech a nebo spolupracovaly na únikové hře, která jim umožnila vstup do strašidelného hradu.

Všechny aktivity si děti užily, my děkujeme za hladký průběh obou dvou dnů.

 

Mgr. Kateřina Pisková, Mgr. Michaela Vacková

 

Fotogalerie zde

Přidáno 20. 5. 2024, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz