Preventivní program DOK - 3. A

V pátek 5. dubna se žáci 3. A zúčastnili programu v centru primární prevence DOK na téma Ostrov. Po úvodním seznámení v kruhu děti přemýšlely o tom, které tři věci by si s sebou vzaly na pustý ostrov – musely tak posoudit, co je pro ně životně důležité. Poté byly uvedeny do situace, že se jednou za rok mohou setkat se svými kamarády na jiném ostrově, ale ten se vlivem globálního oteplování stále zmenšuje – děti se při této aktivitě snažily spolupracovat tak, aby nikdo nespadl „do moře“. V další aktivitě měly děti možnost vyjádřit se k tomu, co by si každý přál mít na společném ostrově, aby jim tam bylo dobře. Své představy pak výtvarně ztvárnily na společný „obraz“.

Žákům se program velice líbil. Měli možnost uvědomit si, jak je důležité spolupracovat, respektovat názory a pocity druhého.

 

Mgr. Dagmar Marková

Mgr. Barbora Kučerová

 

Fotogalerie zde

 

Přidáno 9. 4. 2024, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz