Hrdinové a padouchové

Ve středu 26. 5. 2023 proběhla na druhém stupni naší školy další akce uspořádaná školním parlamentem. Tentokrát jsme si společně zahráli na hrdiny a padouchy. Hrdinové přišli do školy v bílém oblečení a padouši naopak zvolili outfity černé. Pro tento den jsme také zařídili výjimku v používání telefonů a zpřístupnili pro spolužáky školní Wi-Fi síť. Všichni zapojení měli totiž za úkol vyplnit krátké vědomostní kvízy, aby vyšlo najevo, která skupina je vlastně ta lepší a vychytralejší. Nakonec o kousíček více vědomostí a důvtipu prokázali padouši. Vůbec nejlepším padouchem se stal Nikolas Dreveňák ze 6.B a nejlepším hrdinou pak byla Danielka Pačutová ze 7. A. Na závěr jsme na zahradě uspořádali fotografování obou skupin. Celý den jsme si moc užili a těšíme se na další podobné akce. 
 
Váš školní parlament 

Zobrazení: Alba | Podle data

Hrdinové a padouchové


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz