Turnaj minifotbalu mladších žáků

Ve čtvrtek 8. června 2023 se naši žáci zúčastnili okresního kola turnaje v minifotbalu mladších žáků. Turnaj se konal na umělém trávníku při ZŠ Rošického a zúčastnilo se ho 14 týmů. Ačkoli se náš tým neumístil na medailových postech, turnaj jsme si moc užili a zahráli si v duchu fair play. Naši školu zde zastupovali Adam Kálay, Adam Víteček, Josef Bláha, Danylo Bielanov, Pavlo Shelelo a Gabriela Zadinová ze 7. A, Matyáš Dzurko, Mikhailo Vorobok a Lukáš Paclt ze 6. A a Roman Maksymiv ze 6. B. Všem moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 
 
 
Mgr. Michaela Vacková

Zobrazení: Alba | Podle data

Minifotbal


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz