Prevence kyberšikany 4. A, 4. B

Ve středu 20.12. se žáci čtvrtých tříd zúčastnili besedy o šikaně v prostředí internetu, o kyberšikaně. Zkušený pracovník Policie ČR dětem vyprávěl o nebezpečích, která na ně číhají na sociálních sítích i všeobecně na internetu. Seznámil žáky s prevencí, s možnostmi, jak se bránit, a hlavně, jak problémům předejít. Poutavě vyprávěl o svých zkušenostech z praxe. Na závěr si děti mohly ve skupinkách vyzkoušet modelové situace komunikace prostřednictvím internetu, rozvíjely příběh a navrhovaly řešení, jak by této situaci mohly předejít, na koho by se mohly obrátit, kde požádat o pomoc. Program se dětem velmi líbil, zapojovaly se, vyprávěly svoje zkušenosti.

Mgr. Pavlína Ondráková, Mgr. Hana Krichťáková

 

Fotogalerie zde

Přidáno 20. 12. 2023, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz